در صورتی که قصد مهاجرت از طریق سرمابه گذاری را دارید دولت های فدرال و استانی  کانادا پیشنهادهای متعددی برنامه ریزی کرده است. که به سادگی می توانید با از این مسیرها به کانادا مهاجرت کنید.کانادا خدمات ویژه ای برای افرادی که قصد مهاجرت ازطریق سرمایه گذاری ، کارآفرینی و افرادی  که توانایی در رشد و توسعه اقتصادی در کشور کانادا را دارند ارائه می دهد. این برنامه‌ها با هدف توسعه ی اقتصادی و بهبود بازار کار کشور طریق جذب سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و افراد خوداشتغال در خارج از کانادا که دارای سرمایه ی کافی برای فعالیت اقتصادی، بینش قابل توجه در کسب و کار و مهارت‌های کارآفرینی هستند، ارائه می‌شوند.

مهاجرت از طریق کارآفرینی به کانادا

کانادا یکی از بهترین اقتصادهای فعال در جهان را دارد که بیشترین میزان پذیرش را در کسب کار است. ایده های  جدید کسب  وکار و کارهای  نوین در کانادا از اقبال خوبی برخوردار می باشند.دولت کانادا و برخی از استان ها پیشنهادهای ویژه ای برای کار آفرینان دارند.توجه داشته باشید پس از  ورود به کانادا حتما باید کسب و کار راه اندازی نمائید. جهت اطلاعات بیشتر در  این مورد می توانید با مشاورین ما در شرکت یکتا مهاجر پارس تماس حاصل نمائید.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا

اگر تمایل به سرمایه گذاری در کانادا هستید و دارای مهارت های مدیریتی می باشید مسیر  شما برای  گرفتن اقامت دائم در  کانادا هموار است زیرا دولت کانادا برای شما گزینه های  جذابی را ارائه می دهد.نکته قابل توجه در این نوع  مهاجرت این است که سرمایه گذار الزامی در راه اندازی  شغل پس از  اخذ اقامت ندارد. روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد که در  ادامه به بعضی از  آن ها اشاره می شود.

سرمایه گذاری از طریق اعطای وام

به دلیل نزدیکی کشور کانادا به آمریکا روابط اقتصادی خوبی بین این دو کشور بر قرار است.از طرف دیگر نظامی  قانونمند و کم بودن فساد اقتصادی  باعث رونق اقتصادی  این کشور را داراست که زمینه مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی در کشور کانادا را فراهم کرده است.روش های سرمایه گذاری از طریق  اعطای وام به چند صورت است

 • سرمایه گذاری از طریق اعطاء وام به بخش خصوصی
 • سرمایه گذاری از طریق اعطاء وام به کمک وکیل

مشاوره سرمایه گذاری

از  ساده ترین روش برای  اخذ اقامت کانادا روش  سرمایه گذاری بخش های  مختلف می باشد. اگر به دنبال سرمایه گذاری و پیشرفت هستید کانادا بهترین کشور برای این امر محسوب می شود. بهترین روش ها به صورت زیر هستند:

 • سرمایه گذاری استانی
 • سرمایه گذاری در استارت آپ ها
 • سرمایه گذاری در بورس کانادا

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

خرید مسکن در کانادا یک سرمایه گذاری  پول ساز و امن است که  سرمایه دارهای خارجی زیادی را از این راه به کانادا وارد کرده است.سرمایه داران کشور های مختلف از طریق خرید و ساخت و ساز  پروژه های بزرگ به دلیل پیشرفت و توسعه سرمایه خود فعالیت می کنند.مواردی مثل فرصت های سرمایه گذاری ، ثبات اقتصادی، کیفیت زندگی در کانادا، این کشور را گزینه مناسبی  برای این نوع سرمایه گذاری  تبدیل کرده است. خرید یک آپارتمان یا خانه و اجاره دادن آن یکی از روش های سرمایه گذاری در مستغلات در کانادا می باشد. این نوع از سرمایه گذاری با توجه به ثبات اقتصادی کانادا˓ روشی سودآور و یکی از مطمئن ترین روش های سرمایه گذاری در کانادا است.

سرمایه گذاری از طریق خرید سهام مشارکت

 

از رایج ترین روش های سرمایه گذاری در کانادا سرمایه گذاری از طریق مشارکت در پرو‌ژه های بزرگ ساخت و ساز است.سرمایه گذاران با استفاده از اجاره دادن ، و بالا رفتن ارزش ملکو.. در امد خوبی را به دست می آورند، به علت وجود سرمایه گذاران متعدد منابع مالی متعددی به وجود آمده و توانایی بیشتری برای سرمایه گذاری گسترده را فراهم می کند که در نهایت منجر به بازدهی بیشتری می شود. متداول ترین روش ها  سرمایه گذاری  در ساخت ساختمان های اداری˓ ساختمان های صنعتی˓ مراکز تجاری˓ هتل ها˓ مراکز خرید˓ مجتمع های مسکونی و …می باشند.از  مزیت های  این روش  می توان به موارد زیر  اشاره کرد

 • سرمایه گذاری مطمئن و با ثبات ارزی
 • داشتن سهام و مالکیت در پروژه ( براساس میزان سرمایه)
 •  سود بیشتر به دلیل کمتر بودن هزینه ها و مالیاتها در پروژه های بزرگ و انبوه سازی در مقایسه با سرمایه گذاری در ساخت و ساز جزء
 • بهره مندی از فرصت رشد قیمت املاک در بازار و ارزش افزوده در زمان تکمیل پروژه

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ

 

کشور کانادا ویزای استارتاپ کارآفرینان برای  افرادی  است که توانایی در راه اندازی کسب و کار در کانادا دارند، خصوصیات این افراداین گونه است که ، نوآور هستند، توانایی اشتغال‌زایی برای شهروندان کانادا را دارند، توانایی رقابت را در مقیاس جهانی دارند. برای اینکه بتوانید از طریق این برنامه درخواست اقامت دائم کنید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • کسب‌وکاری موردتأیید
 • نامه حمایت یکی از سازمان‌های موردتأیید کانادا
 • تسلط قابل‌قبولی به زبان انگلیسی یا فرانسه
 • سرمایه کافی برای استقرار در کانادا

در مدت انتظار برای بررسی درخواست ویزای استارتاپ می‌توانید برای اجازهٔ کار موقت درخواست کنید و با ورود به کانادا، اقدامات راه‌اندازی کسب‌وکار را در پیش بگیرید. نکتهٔ مهم دیگر این است که بدون مدرک زبان معتبر، درخواست شما بررسی نخواهد شد. دقت کنید که دولت کانادا به دارندگان ویزای استارت آپی کمک مالی  نمی کنند.انها باید مطمئن باشند که شما توانایی  تامین هزینه های  خود و اعضای  خانواده خود را دارید.زمان بررسی بین 12 الی  16 ماه زمان بر است. برای  اطلاع از  هزینه ها کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما درموسسه مهاجرتی یکتا مهاجر پارس تماس حاصل نمائید.

سرمایه گذاری فدرال

این روش در حال حاضر بسته است و تا اطلاع ثانوی امکان اقدام از این روش وجود نخواهد داشت.